La Femme – Kosmetologia i Medycyna Estetyczna, Wrocław

La Femme – Kosmetologia i Medycyna Estetyczna, Wrocław3.89
19 reviews

O La Femme – Kosmetologia i Medycyna Estetyczna

Firma powstała w 2005 roku jako autoryzowany salon francuskiej marki Clarins, a następnie szwajcarskiej Declare. Rozwój branży kosmetologicznej wpłynął na poszerzenie oferty gabinetu o nowe trendy. Aktualnie La Femme to miejsce, w którym tradycyjna kosmetologia spotyka się z medycyną estetyczną i nowoczesnymi zabiegami z użyciem urządzeń Hi-Tech. W ofercie znaleźć można takie zabiegi, jak: karboksyterapia, hydradermabrazja, oksybrazja i infuzja tlenowa, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia, peelingi medyczne.

Recommended For You

Opinie klientów Groupon

3.89
19 ocen Groupon
100% zweryfikowane opinie

Wszystkie opinie na temat Groupona pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego sprzedawcy. Prośby o wystawienie opinii są wysyłane drogą mailową do klientów, którzy zakupili daną ofertę.

M
Marcin
1 ocen
1 opinii
· 5 months ago
Mega profeska, było super, efekty świetne! Polecam!
A
Alicja
1 ocen
1 opinii
· 1 year ago
Super jestem mega zadowolona Polecam Twarz jest zaopiekowana
K
Katarzyna
1 ocen
1 opinii
· 1 year ago
Profesjonalna i bardzo miła obsługa.
P
PAULINA
4 ocen
3 opinii
· 1 year ago
Przemiła atmosfera.
I
Izabela
2 ocen
2 opinii
· 1 year ago
Super
Z
Zaneta
1 ocen
1 opinii
· 1 year ago
Bardzo przyjemny zabieg, brak stresu dzięki profesjonalnemu wykonaniu, polecam:)
I
Iwona
2 ocen
2 opinii
· 1 year ago
Niestety zabieg był albo wykonany niepoprawnie, albo jest po prostu nieskuteczny. Po zejściu strupków, które utrzymywały się kilka tygodni okazało się, że pająk nadal tam jest. Może odrobinę mniejszy, ale to wciąż nie zmienia faktu, że nadal jest. Oferta mówi o usunięciu pajączka a nie jego minimalnym pomniejszeniu. Salon ładny i czysty, Panie uprzejme.
B
Beata
1 ocen
1 opinii
· 1 year ago
Wyważone pieniądze zero efektu
D
Dmitrij
1 ocen
1 opinii
· 1 year ago
Nie polecam, po 1 zabiegu z Groupona oraz 5 zabiegów po 200 zł na miejscu efekt mizerny, coś tam wypaliło, ale czy to warte i się opłaca u tych delikwentów? Wątpię. Obecnie po drugim zabiegu w innej przychodni efekt praktycznie kończy się sukcesem.
G
Guest
1 ocen
1 opinii
· 5 months ago
To najbrudniejszy salon, w jakim kiedykolwiek byłаm!!! Okulary są tak brudne,lampa i krzesło z brzydkimi śladami. Na powierzchniach dużo kurzu. Zabieg bardzo szybki. Bez stosowania żadnych kremów.