Wyróżniki
Kuracja Lipolaserem Xante wspomaga likwidację tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu na wybranych partiach ciała
Komentarze klientów Groupon
O tej ofercie
Szczegóły:
- rodzaj zabiegu: Lipolaser Xante
- partie ciała: do zabiegu kwalifikują się nie tylko miejsca powszechnie znane z odkładania się w nich tłuszczu, czyli uda, brzuch, pośladki czy boki, ale także ramiona, łydki i podbródek
- zabieg wykonuje kosmetolog
- czas trwania: w zależności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi kuracja może trwać 10-40 minut
- zabieg nie wiąże się z dyskomfortem, podczas jego trwania klient odczuwa przyjemne relaksujące ciepło
Lipolaser Xante to nowoczesny, zimny laser diodowy o dużej mocy, który intensywnie i szybko redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz modeluje sylwetkę. Światło lasera oddziałuje tylko na komórki tłuszczowe, nie mając wpływu na tkanki otaczające.
Wiązka świetlna lasera przenika w głębokie warstwy skóry i dociera do komórek tłuszczowych. Następuje naturalna reakcja chemiczna, podczas której trójglicerydy rozpadają się na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Następnie są one transportowane przez układ limfatyczny, zamieniane w energię i usuwane z organizmu, dzięki naturalnym procesom metabolicznym.
Efekty:
- likwidacja tkanki tłuszczowej, w tym niekiedy odkładającej się tylko w jednym miejscu ciała
- pobudzenie przemiany materii w organizmie
- redukcja zbędnego cellulitu
- elektrostymulacja mięśni
- modelowanie sylwetki
Aby uzyskać pożądany efekt, warto przyjąć zabiegi w serii (2 razy w tygodniu). W trakcie kuracji należy zastosować lekkostrawną dietę, pić dużo płynów i wdrożyć wysiłek fizyczny, który może pogłębić pożądane efekty nawet o 150%, ale też eliminuje efekt jo-jo i przeciwdziała ewentualnym zatorom limfatycznym. Osoby borykające się ze złożonym problemem cellulitu czy nadmiarem tkanki tłuszczowej mogą połączyć kurację Lipolaserem Xante z zabiegami drenującymi i ujędrniającymi.
Przeciwskazania:
- ciąża i karmienie piersią
- metalowe lub silikonowe implanty w bezpośredniej okolicy poddawanej zabiegowi
- stosowanie leków lub ziół światłouczulających przynajmniej 2 tygodnie przed zabiegiem
- rozrusznik serca
- problemy dermatologiczne skóry
- wrzody żołądka, wysokie ciśnienie, cukrzyca, otwarte rany
- rany i operacje – nie szybciej niż po upływie 3 miesięcy
Ze schorzeń warto wymienić chorobę nowotworową, cukrzycę za zgodą lekarza prowadzącego, epilepsję, problemy z krzepliwością krwi lub zakrzepicę, alergie lub swędzenie niewiadomego pochodzenia. Leki, przy przyjmowaniu których warto zachować ostrożność, to retinoidy (6 miesięcy przed zabiegiem), preparaty z dużą dawką witaminy A, betakaroten (3 miesiące), antybiotyki (2 tygodnie). Przynajmniej przez 2 tygodnie po zakończonej kuracji nie powinno się wystawiać obszaru poddanego zabiegowi bezpośrednio na działanie promieni słonecznych.