Wyróżniki
W repertuarze: „Xięgi Schulza”, „Tatuś”, „Ożenić się nie mogę”
Komentarze klientów Groupon
O tej ofercie
Oferta
- Bilet na wybrany spektakl
- Kiedy: 12-29.12.2019 o godz. 17 lub 19
-
Gdzie: Teatr Polski we Wrocławiu
- Scena Kameralna, ul. Świdnicka 28
- Scena im. J. Grzegorzewskiego, ul. Zapolskiej 3
„Tatuś”
Inspirowany powieścią Henry’ego Farrella „Co się zdarzyło Baby Jane?” dramat opowiada o relacji między dorosłym rodzeństwem. Bohaterowie żyją w tym specyficznym trójkącie z tytułowym ojcem. Tkwiąc w toksycznych relacjach, nie potrafią lub nie chcą pogodzić się z mijającym czasem i ze starością.
„Xsięgi Schulza”
Znany reżyser, inscenizator i choreograf Jan Szurmiej zaprezentuje swój spektakl oparty na prozie i grafikach Brunona Schulza. Futurystyczne scenografie pozwolą doświadczyć onirycznego misterium na motywach „Sklepów cynamonowych”, „Sanatorium pod klepsydrą” i „Xięgi bałwochwalczej”.
„Ożenić się nie mogę”
Przedstawienie powstałe na podstawie komedii Aleksandra Fredry. Mimo, iż dotyczy miłosnych perypetrii bohaterów, to tak naprawdę opis dzisiejszego świata celebrytów i śledzących ich dziennikarzy.
Warunki
Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: wydrukowany groupon należy wymienić najpóźniej dzień przed spektaklem na bilet w kasach teatru przy ul. Zapolskiej 3 (Scena im. Grzegorzewskiego) lub w kasie przy ul. Świdnickiej 28 (Scena Kameralna), czynne w godz. 11-14 i 15-19 od wtorku do soboty.
3. Weź bilet.
Ograniczenia: brak możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc. 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 4 groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.
Teatr Polski
Prymus w (swojej) klasie – tak można określić teatr, którego p.o dyrektora jest Kazimierz Budzanowski. Zdaniem Instytutu Badawczego IPC jest to bowiem najpopularniejszy teatr wśród wrocławian, gdyż od lat odwiedza go najwięcej mieszkańców miasta ceniących sobie kulturalną rozrywkę na poziomie. Co więcej, branżowy miesięcznik „Teatr” w dorocznej ankiecie przeprowadzanej wśród krytyków od lat niezmiennie docenia artystyczne osiągnięcia Teatru Polskiego we Wrocławiu. Wyróżnienia dotyczą m.in. kategorii na najlepsze przedstawienie, najlepszą scenografię czy też najlepszą reżyserię. Poza pismami branżowymi prestiż miejsca potwierdzają dziennik „Rzeczpospolita” oraz tygodniki „Polityka” i „Wprost”.
Tylko w ciągu ostatnich lat teatr zdobył ponad 155 nagród indywidualnych i zbiorowych, w tym Grand Prix na festiwalach międzynarodowych, co jest wydarzeniem precedensowym w całej historii teatru. Na dodatek badania Centrum Monitoringu Społecznego i Kultury Obywatelskiej uznały Teatr Polski we Wrocławiu za najbardziej rozpoznawalną markę na Dolnym Śląsku.