zamknij
Multikino KN - Minecraft campaign

Obecnie niedostępne

Medycyna estetyczna Dr Katarzyna Nielepkowicz

Józefa Piłsudskiego, nr 7, Łódź

Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową za 249,99 zł w Medycyna estetyczna Dr Katarzyna Nielepkowicz

Wybierz opcję

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy na niewykorzystane kupony

Kupuj bez obaw, Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem! Dowiedz się więcej

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który pozwala wygładzić zmarszczki i poprawić napięcie skóry

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: toksyna botulinowa
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 15 jednostek
  • partie twarzy do wyboru:
    • tzw. lwia bruzda między brwiami
    • zmarszczki poprzeczne na czole
    • tzw. kurze łapki
    • podniesienie brwi
    • broda pobruzdowana

Toksyna botulinowa: substancja stosowana w celu likwidacji zmarszczek mimicznych górnej części twarzy, takich jak m.in. tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poziome i pionowe czoła, zmarszczki palacza wokół ust. W przypadku zmarszczek, które powstały w wyniku wiotczenia skóry lub utraty tkanki i objętości, lepiej skorzystać z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 460 676. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Medycyna estetyczna Dr Katarzyna Nielepkowicz

„Umiłowanie piękna i zachowanie młodości jest elementem zdrowia i ludzkiej natury” – to motto zlokalizowanego w Łodzi gabinetu medycyny estetycznej. O piękny wygląd klientów dba dr Katarzyna Nielepkowicz, dyplomowany lekarz, członek m.in. Sekcji Medycyny Estetycznej Towarzystwa Lekarskiego, czy też Polskiego i Światowego Stowarzyszenia Medycyny Antiaging (WOSAAM). Dzięki dostępnym tu zabiegom można w widoczny sposób odmłodzić wygląd, wygładzić zmarszczki, czy też zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej.